Łeba 2012 - część 5 (kulig)

KASZUB CUP

• autor: TC_gryfwejherowo, 2014-01-22 12:09

VI MIEJSCE W KASZUB CUP 2014

W rozegranym w ubiegły weekend turnieju Kaszub Cup w Luzinie nasz zespół zajął VI miejsce przegrywając mecz o V miejsce z Olimpią Elbląg II 0-3. Zwycięzcą turnieju została drużyna Olimpi Elbląg I która w finale pokonała Czarnych Pruszcz Gdański  I w rzutach karnych. Po raz pierwszy nasza drużyna zagrała w nowej formule gdyż turniej rozlożony został na  dwa dni. W sobotę mecze w grupach gdzie nasz zespół zajął drugie miejsce za drużyną Gosritu Luzino a przed Czarnymi Pruszcz Gdański II , Huzarem Choczewo I i II oraz Wichrem Wierzchucino. W niedzielę w meczu o wejście do fazy medalowej ( miejsca 1-4) nasz zespół przegrał niestety 1-4 z Czarnymi Pruszcz Gdański I a następnie wygrał ze Słupią Kwakowo 5-0 co pozwoliło nam grać tylko o 5 miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole wybrano Kacpra Gustowskiego .

Nasz zespół w Luzinie reprezentowali: P.Muszka, D.Kupferschmidt - T. Joachimiak, M. Ustrowski, N. Lesnow, O. Ciereszko - K. Gustowski, M. Markowski, K. Miler, D. Rietz

Wyniki naszych meczów:

Gryf - Wicher Wierzchucino              2-1 ( Gustowski , Lesnow)

Gryf - Huzar Choczewo II                  3-0 (Markowski x 2, Ustrowski)

Gryf - Czarni Pruszcz Gdański II       1-1 ( Gustowski)

Gryf - Gosrit Luzino                          0-0

Gryf Huzar Choczewo I                    4-0 ( Markowski x 2, Gustowski x 2)

ćwierćfinał:

Gryf - Czarni Pruszcz Gdański I       1-4 ( Gustowski)

miejsca 5-8 :

Gryf - Słupia Kwakowo                    5-0 ( Markowski x 2, Rietz x 2, Lesnow)

Gryf - Olimpia Elbląg II                    0-3

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.