GRYF - SANTOS Gdańsk

• autor: TC_gryfwejherowo, 2014-06-09 13:25

GRYF - SANTOS Gdańsk 3-2 (2-0)

bramki: Gustowski, Miler, Ustrowski

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy ostatni mecz na naszym stadionie w sezonie 2013/2014 z przeciwnikiem który w rundzie wiosennej spisywał się bardzo dobrze. Widać to było zwłaszcza w drugiej połowie kiedy nie mając nic do stracenia zdecydowanie ruszyli do przodu. Pierwsza połowa zdecydowanie dla naszych chłopaków którzy grali bardzo dobrze i pewnie w obronie a także skutecznie w ataku Do przerwy 2-0 po bramkach Gustowskiego i Milera . Po przerwie niepotrzebnie chłopaki zaczęli bronić wyniku i to umiejętnie wykorzystał przeciwnik doprowadzając do remisu. W końcówce meczu po indywidualnej akcji bramkę na wagę zwycięstwa strzelił M. Ustrowski.

Podkreślić należy bardzo dobrą postawę całej drużyny a wszczególności Tomka Joachimiaka który umiejętnie kierował całą defensywą oraz środek pomocy w którym Oli Ciereszko, Dominik Rietz i Kacper Miler prowadzili grę zespołu.

W meczu tym występiliśmy w nasytępującym  składzie:

Peta,Joachimiak, Lesnow, Block, Ustrowski, Rietz, Ciereszko,Miler, Kupferschmidt, Gustowski , Waliszewski

W najbliższy weekend ostatni mecz sezonu 2013/2014 w którym udamy się do Gdańska na mecz z Portowcem .