Obóz w Łebie - w pensjonacie

PORTOWIEC GDAŃSK - GRYF

• autor: TC_gryfwejherowo, 2014-06-16 11:51

PORTOWIEC GDAŃSK - GRYF 3-5 (0-4) bramki : Gustowski 3, Rietz, Ustrowski po 1

Skład: Kupferschmidt, Peta, Markowski, Bryla, Joachimiak, Block, Ustrowski, Ciereszko, Rietz, Miler, Lesnow, Gustowski, Waliszewski

Na ostatni mecz ligowy sezonu 2013/14 udaliśmy się do Gdańska na mecz z ostatnim zespołem ligi Portowcem Gdańsk. Zgodnie z oczekiwaniami wygraliśmy to spotkanie chociaż przy stanie 3-4 zrobiło się trochę nerwowo gdyż prowadząc 4-0 nie można sobie pozwolić na taką nonszalancje pod własną bramką. Od początku spotkania widać było róźnicę pomiędzy zespołami czego efektem były cztery strzelone bramki, chociaż powinniśmy strzelić jeszcze cztery, ale tu na przeszkodzie stawała poprzeczka albo brak zdecydowania pod bramką .  Po przerwie wkradło się zbytnie rozluźnienie w szeregach obronnych co wykorzystał przeciwnik strzelając 3 gole. Wynik ustalił Gustowski który strzelił swoją trzecią bramkę w tym meczu.

Podsumowując zakończyliśmy tegoroczny sezon na 5 miejscu uzyskując 39 pkt. na co złożyło się 12 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. Zdobyliśmy 72 bramki co jest drugim wynikiem w tej lidze, niestety straciliśmy aż 49.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.